کاروان سلامتی

کاروان سلامتی در همه موارد......
چهارشنبه 19 مهر‌ماه سال 1391

دستگاه آب یونیزه قلیایی جدید

 فن آوری نوین ورق های اسلات دار الکترولیز

ورق های بزرگتر از معمول الکترولیز پلاتین و تیتانیومی در فن اوری ورق های اسلات دار kyk مورد استفاده قرار گرفته و بهترین ها در نوع خود در سطح جهان می باشد. این ورق ها از عمر مفید بالا ،الکترولیز و یونیزه سازی بهینه برخوردار بوده و هیچیک از مشکلات مربوط به ورق های مشبک و یا ظرفیت های یونیزه سازی پایی تر مربوط به ورق های فاقد اسلات را در بر ندارند.

smps (تامین برق مدار سوئیچی )-سیستم کنترل برق

منبع برق smps از توانایی تولید برق پایدار برخوردار بوده و افت برق کاهش عمر مفید مربوط به فن آوری قدیمی مبتنی بر سیستم های برق رسانی ترانسفور ماتوری در این سیستم رفع گردیده است.

فیلتر هایی با ظرفیت مضاعف !

فیلتر از جنس کربن فعال تامین آب خالص به میزان 9000لیتر (2377 گالن)را تضمین نموده و فیلتر واسط تخصصی نیز فلوئور و فلزات سنگین را تا 6000 لیتر (1585 گالن) رفع می کند.
هر دو فیلتر یاد شده از عمر مفید بسیار بالایی بر خوردار بوده و بر این اساس هزینه هر گالن آب تولیدی کاهش می یابد.

نمایش گرهای الکترونیکی عمر فیلتر!

محصولات kyk بیشتر به میزان حقیقی مصرف آب توجه دارند تا مدت زمان کارکرد دستگاه و بر این اساس همانند بسیاری از دیگر محصولات مخصوص تولید آب یونیزه موجب کاهش هزینه تولید آب به ازای هر گالن می شود.

حسگرهای الکترونیکی عمر فیلتر1

محصولات kyk مرتبا نسبت به نظارت بر تمیزی فیلتر های خود اقدام نموده و در صورت نیاز به تعویض فیلتر مراتب را بدون فوت وقت به شما اعلام خواهد نمود.

9 سطح از پیش تعریف شده PH

چهار تنظیم آب قلیایی (98.5 PH,9.0 PHAND 10.0PH) یک تنظیم مخصوص آب خالص (صرفا آب تصفیه شده) و چهار تنظیم مخصوص آب اسیدی (5.5 PH,5.0 PH,AND 4.0PH) .همه تنظیمات یاد شده به همراه یک سیستم گزینش حسگر لمسی ارائه می شوند.

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان می ماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)